Czy opłaca się zamawiać takiego rodzaju meble do firmy?

Rozmowy na dowolne tematy.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Czy opłaca się zamawiać takiego rodzaju meble do firmy?

Postautor: henryk1965 » 31 maja 2016, 10:48

Witam, firma zwiększa liczbę ludzi i w najbliższej przyszłości jesteśmy zmuszeni przenieść się do większego lokalu. Ogólnie wiadomo, że tego typu lokale są zazwyczaj w stanie deweloperskim i musimy je całkowicie urządzić. Dlatego moje pytanie czy warto inwestować w takie zabudowy meblowe: https://tomaszlisnazywo.pl - wyglądają doskonale na obrazkach. Ale koszt ich zakupu jest dość wygórowany i nie mam pojęcia czy przyniesie jakąś wartość dla prowadzonej przez nas firmy. Wiadomo wygląd firmy jest bardzo ważny, lecz czy meble wysokiej jakości aż tak zwiększają efektywność pracowników i skutkują na podejmowanie decyzji przez potencjalnych klientów?

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Czy opłaca się kupować takie meble do biura?

Postautor: adriansola » 31 maja 2016, 10:56

Dzień dobry, to powinno wynikać z waszych możliwości finansowych. Wystrój firmy jest bardzo istotny, lecz musi być zgodny z portfelem waszych kontrahentów. Jeśli kooperujecie z małymi firmami to przepych w waszej firmie może ich zniechęcić. Będą uważali, że wasze świadczenia są dość kosztowne i będą zwracać się do innych firm. Ich działanie ma podstawy, gdyż wydatki na tego rodzaju zabudowy meblowe przeniesiecie na swoich kontrahentów. Natomiast jeśli współpracujecie z dużymi podmiotami gospodarczymi, gdzie ważny jest komfortowy wygląd biura, aby was oceniali jako poważnego partnera to jak najbardziej trzeba kupić tego rodzaju zabudowy meblowe. Tak jak już wspominałem. Wszystko zależy od rodzaju klientów.

podobne tematy:


Wróć do „Takie tam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości