Potrzebuje uczciwej firmy do wykonania dachu

Rozmowy na dowolne tematy.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Potrzebuje uczciwej firmy do wykonania dachu

Postautor: mariusznowak » 01 cze 2016, 12:47

Cześć. Niedawno rozmawiałem z sąsiadem, który stawia dom obok mojego. Nieco mnie nastraszył jeśli chodzi o kwestie związane z dachem. On szukał dekarzy przeszło rok czasu. Źle wykonany dach to wg jego wypowiedzi spory problem a, następnie problemy z grzybem. Nie mam za dużego pojęcia o tym - tak, więc chciałbym poznać wasze zdanie na ten temat.

podobne tematy:

podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:33

Szukam uczciwej brygady dekarzy do wykonania dachu

Postautor: podrygalapawel » 01 cze 2016, 13:01

Dzień dobry. To cię kolega mocno nastraszył. Jeżeli chodzi o położenie dachówki to sprawa jest identyczna jak inne prace budowlane w domu. Profesjonalni dekarze to zero problemów, słabi dekarze to masa kłopotów. Poszukiwania radzę zacząć od tego typu portali: https://biozamrazarki.pl/?p=240 - tam są ogłoszenia ekip dekarskich, które świadczą usługi z zakresu krycia dachów. Wybierasz tych wykonawców, którzy mają największą liczbę dobrych opinii i zaczynasz z tymi ludźmi rozmowy. Następnie zapraszasz wybranych dekarzy na miejsce prac budowlanych. Przygotowują wycenę, a ty przeglądasz oferty. Zawsze należy wziąć pod uwagę sposób dyskusji z fachowcem. Jeżeli nie mamy problemów z komunikacją to należy wziąć pod uwagę taką ofertę. Unikajmy osób, którzy nie są w stanie udzielić odpowiedzi na zadane pytania. Przeważnie nie mają pojęcia o swoim fachu.

podobne tematy:


Wróć do „Takie tam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości