W jakim punkcie RTV dobrze naprawiają TV w Opolu

Rozmowy na dowolne tematy.
krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

W jakim punkcie RTV dobrze naprawiają TV w Opolu

Postautor: krzysiekfila » 07 cze 2016, 15:54

Dzień dobry. Jestem nieszczęśliwym nabywcą odbiornika TV renomowanej firmy. Oczywiście zaraz po zakończeniu okresu gwarancyjnego. Niech żyje celowe postarzanie sprzętu. Model TV jest dość wysoki, tak, więc rzal go wywalać na śmietnik. Postanowiłem więc zawalczyć o niego i dać go do naprawy. Byłem już w jednym serwisie ale fachowcy w nim rozłożyli ręce. Czy jesteście w stanie polecić dobry serwis RTV w Opolu?

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

W jakim punkcie RTV tanio naprawiają telewizory w Opolu

Postautor: adriansola » 07 cze 2016, 16:04

Cześć. Od czego jest Internet. Wystukujesz tam co ci potrzeba i w jednej chwili masz wyniki. Następnie telefonujesz do serwisów RTV i pytasz się, czy są wstanie naprawić takiego rodzaju odbiorniki TV. Jak zaczynają coś kombinować to należy podziękować grzecznie i dzwonić dalej. Jak nic już nie znalazłeś to możesz zawsze skorzystać z tej strony: https://windpower.com.pl i tam poszukać osób oferujących serwis RTV w twoim mieście. Rozwiązań jest sporo, lecz na początku trzeba zastanowić się nad tym co się robi. Pierwszy lepszy punkt naprawy RTV w Opolu nie jest w stanie podjąć się naprawy nowych modeli telewizorów. Trzeba odszukać taki z akredytacją producenta sprzętu.

podobne tematy:


Wróć do „Takie tam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości