Jak konkurencja to robi?

Rozmowy na dowolne tematy.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Jak konkurencja to robi?

Postautor: mariusznowak » 05 lip 2016, 13:18

Dzień dobry, jestem właścicielem firmy która zajmuje się montażem anten do odbioru sygnału satelitarnego w Warszawie i jej okolicach. Niedawno przebudowałem stronę na bardziej profesjonalną. Natomiast irytuje mnie rzecz w jaki sposób inne firmy na frazę Stomatolog Ursynów są tak wysoko w wyszukiwarce? Czytałem o pozycjonowaniu witryny WWW, ale wiele ludzi mówi iż najważniejsza jest treść na stronie. Natomiast budowanie nienaturalnych linków może zaszkodzić stronie WWW. Tak, więc dodałem swoją stronę wyłącznie do paru najlepszych katalogów oraz zbudowałem profil na FB. Niestety nie widać mojej strony w wyszukiwarce. Co robię nie tak jak trzeba?

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 22 lut 2019, 10:15 przez mariusznowak, łącznie zmieniany 1 raz.

annasowa90
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2016, 11:32

Jak konkurencja to robi?

Postautor: annasowa90 » 05 lip 2016, 13:35

Część. Po pierwsze wyszukiwarka nie jest najlepszym źródłem wiedzy na temat pozycjonowania strony. Jest w nim dużo nieprawdziwych informacji, niż tych które będą dla ciebie pomocne. Większość ludzi pozyskuje wiedzę podczas testów. Nikt nie podzieli się sposobami, które są skuteczne i dają duże profity dla firmy. Tak, więc będzie Ci ciężko samodzielnie to zrobić. Z pewnością wyłącznie treścią nie wypozycjonujesz strony. Garść linków - nawet tych najlepszych nie wiele ci pomoże jeśli inne strony posiadają ich setki. Dlatego musisz zacząć ich budować o wiele więcej. Jest sporo serwisów gdzie możesz umieścić linka do swojej strony za free. Zacznij od forów branżowych na początek.

podobne tematy:


Wróć do „Takie tam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości