Czy opłaca się promować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Rozmowy na dowolne tematy.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Czy opłaca się promować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Postautor: henryk1965 » 08 lip 2016, 11:48

Witam. Zastanawiam się nad wejściem ze swoimi meblami na rynek niemiecki. Mam już przetłumaczoną stronę WWW i pora pomyśleć o reklamie w niemieckiej wyszukiwarce. Mam parę pytań , które wiążą się z tym zagadnieniem. Pierwsze to czy ciężko będzie wypozycjonować stronę WWW na hasła tego typu: https://krasnal.waw.pl a, także im pokrewne? Jaki czas jest potrzebny na osiągnięcie pierwszej dziesiątki wyników? Oraz najważniejsza kwestia, jaki jest orientacyjny budżet, który umożliwi tą formę reklamy? Nie mam ochoty wydać więcej niż powinienem, ale z drugiej strony nie potrzebuje oferty firmy która nie będzie wstanie wypromować mojej strony. Bardzo proszę o radę osoby, które znają się na tym temacie.

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Czy opłaca się pozycjonować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Postautor: adriansola » 08 lip 2016, 11:58

Witaj. Dobrze, że samemu nie chcesz promować strony internetowej. Takich osób, wbrew pozorom jest sporo i myślą, iż po przeczytaniu poradnika o pozycjonowaniu zrobią topy w wyszukiwarce. Jeżeli chodzi o czas, który będzie niezbędny aby wypozycjonować domenę na tego typu słowa kluczowe: Konferenzmöbel to będziesz musiał około 5 miesięcy poczekać. Wszystko zależy od doświadczenia firmy, która zajmie się promocją strony. W tej materii pośpiech jest nie wskazany. Jeśli chodzi o skalę trudności to są to niełatwe frazy. Ale można je wypromować. Pytanie o budżet jest najtrudniejsze. Przygotuj się na wydatek rzędu paru tysięcy zł na miesiąc. Mam nadzieję, że rzuciłem trochę światła na tą kwestię.

podobne tematy:


Wróć do „Takie tam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości