Niecodzienne zawirowania strony WWW w wyszukiwarce

Rozmowy na dowolne tematy.
krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

Niecodzienne zawirowania strony WWW w wyszukiwarce

Postautor: krzysiekfila » 20 lip 2016, 12:03

Dzień dobry, mam nietypowy problem z promowaną przez mnie stroną internetową. Od jakiegoś czasu obserwuje jej nietypowe zachowanie. Jest ona pozycjonowana na dużą liczbę słów kluczowych w wyszukiwarce. Natomiast od jakiegoś czasu jedno z haseł https://orkiestragrobla.pl bardzo często zmienia swoją pozycje w wyszukiwarce. Jednego dnia jest na samej górze wyników, a kolejnego dnia o trzydzieści pozycji niżej. Do strony bez przerwy buduje odnośniki z dobrych miejsc. Sposób budowania odnośników nie zmienił się od początku. Tak, więc nie mam pojęcia co jestem w stanie z tym zrobić. Dla innych słów kluczowych nie mam tego rodzaju kłopotu. Również nie przebudowywałem nic na stronie. Czy ktoś z was może coś mi doradzić?

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Niespotykane zachowanie strony internetowej w wyszukiwarce

Postautor: adriansola » 20 lip 2016, 12:07

Dzień dobry. Dobrze, że podałeś adres strony i interesującą cię frazę. Będzie łatwiej coś doradzić. Po pierwsze budujesz linki do domeny, lecz nie wiem czy spostrzegłeś jak wiele ich tracisz. To może być przyczyną spadków. Stare odnośniki posiadają o wiele większą moc niż nowo pozyskane. Pozycje domeny mogą także skakać z prostej przyczynny. Algorytm raz zlicza nieistniejące linki, a raz nie. Jak pragniesz ustabilizować pozycję to skoncentruj się na pozyskiwaniu bardziej trwałych linków. Wraz z wiekiem odnośnika zwiększa się jego moc. Dlatego takie odnośniki przekazują najwięcej mocy pozycjonowanej stronie. Odmienny aspekt problemu to działania konkurencji. Mogą oni też tworzyć dużą liczbę odnośników, co przekłada się na ciągłe przetasowania w rezultatach wyszukiwania.

podobne tematy:


Wróć do „Takie tam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości