Pozycjonowanie lokalne na proste frazy

Rozmowy na dowolne tematy.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Pozycjonowanie lokalne na proste frazy

Postautor: mariusznowak » 16 wrz 2016, 11:45

Witam wszystkich. Mam kila pytań do osób, które zajmują się promowaniem stron WWW w wyszukiwarkach internetowych. Posiadam stronę WWW, którą chcę samodzielnie pozycjonować. Interesują mnie frazy typu żwirownia Koło, które są w mojej ocenie mało konkurencyjne. Z pozycjonowaniem nie miałem wcześniej styczności. Natomiast wiele już o tym poczytałem i sprawa nie wydaje się skomplikowana dla wybranych przez mnie słów kluczowych. Zasadnicze pytanie: ile czasu zajmie wprowadzenie strony do pierwszej dziesiątki wyników na hasło: ziemia ogrodowa Koło . Kolejna sprawa, która mnie nurtuje to jak tworzyć odnośniki. Czy opłaca się kupować kody do katalogów, a może skupić się na forach. Oraz ostanie zagadnienie, które wiąże się z ilością odnośników, jaką powinienem utworzyć.

podobne tematy:

podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:33

Pozycjonowanie lokalne na proste frazy

Postautor: podrygalapawel » 16 wrz 2016, 12:08

Cześć. Faktycznie hasła pokroju: żwirownia Koło są rzeczywiście mało skomplikowanymi hasłami. Lecz jest to teoria. W praktyce wygląda to już nie tak kolorowo. W pozycjonowaniu liczą się linki do strony. Kiedyś należało dodać stronę do niewielkiej liczby katalogów i domena ze stroną internetową znajdowała się na samej górze wyników. Teraz potrzeba o wiele większej liczby odnośników, które muszą być dobrej jakości. Więc zapomnij o dodawaniu do katalogów strony internetowej. Nie przyniesie to oczekiwanych wyników. Natomiast dodawanie swoich linków na forach jest już o niebo lepszym rozwiązaniem. Należy tylko pamiętać o właściwym rozłożeniu pozycjonowanych fraz. Czas potrzebny na osiągnie interesujących wyników jest zależny od twoich umiejętności. Jednemu zajmie to miesiąc, a inny pozycjoner nie wypozycjonuje strony do pierwszej dziesiątki wyników przez rok czasu.

podobne tematy:


Wróć do „Takie tam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości