Poszukuje interesującego kursu instruktorskiego prowadzonego przez dobrego trenera

Rozmowy na dowolne tematy.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Poszukuje interesującego kursu instruktorskiego prowadzonego przez dobrego trenera

Postautor: henryk1965 » 16 wrz 2016, 12:19

Witam kolegów i koleżanki. Chciałbym podnieść swoje umiejętności związane z trenowaniem ludzi w fitness klubie. W branży działam już parę lat. Jakiś czas temu odbyłem kurs instruktorki i posiadam uprawnienia trenera personalnego. Natomiast od ostatniego szkolenia minęło już trochę czasu i zaobserwowałem u siebie niedociągnięcia w wykształceniu. Kocham to co robię i mam zamiar to robić jeszcze lepiej. Dlatego szukam dobrego kursu instruktorskiego, który jest prowadzony przez sprawdzonych specjalistów. Czy możecie coś mi polecić?

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

Poszukuje ciekawego kursu instruktorskiego prowadzonego przez wykwalifikowanego trenera

Postautor: krzysiekfila » 16 wrz 2016, 12:36

Dzień dobry, bardzo ciekawe szkolenia prowadzi firma ECS z Warszawy. Posiadają bardzo dobrą kadrę instruktorów, która może pochwalić się sukcesami na arenie międzynarodowej. Przykładowi instruktorzy, którzy prowadzą tam kursy dla instruktorów kulturystyki - ich nazwiska robią spore wrażenie i są znane w środowsiku instruktorów w całej Polsce. Tu masz odnośnik do ich witryny internetowej: https://harmoniusz.pl/ - na pewno znajdziesz coś dla siebie. Szkolenia prowadzą w każdym z większych miast. Rzecz jasna najwięcej znajdziesz ich w Warszawie. Ja doradzam zapisać się na kurs prowadzony przez Roberta Piotrkowicza - sam ukończyłem taki kurs instruktorki i jestem bardzo zadowolony.

podobne tematy:


Wróć do „Takie tam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości