Szkolenia - czy należałoby brać w nich uczestnictwo?

Rozmowy na dowolne tematy.
annasowa90
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2016, 11:32

Szkolenia - czy należałoby brać w nich uczestnictwo?

Postautor: annasowa90 » 28 paź 2016, 8:55

Witam. Ostatnimi czasy wielokrotnie słyszałam o możliwości odbycia szkoleń w moim fachu, lecz także oraz poza nim. Kwota takich szkoleń nie jest kolosalna, niemniej jednak zastanawiam się czy jest w ogóle sens brania w nich udziału? Jak wiadomo obowiązki domowe pochłaniają sporo czasu, a ja mam pracę oraz nie narzekam na nic. Mimo to wielu moich znajomych dokształca się pomimo takiej samej sytuacji. Być może, wobec tego powinnam się zdecydować? Proszę o opinię osób, które brały udział w przeróżnych szkoleniach.

podobne tematy:

mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Szkolenia - czy należałoby brać w nich udział?

Postautor: mariusznowak » 28 paź 2016, 9:07

Hej. Kwestia wygląda tak, iż wszystko zależy od tego czego dotyczy konkretne szkolenie. Jeżeli to nic ważnego oraz przydatnego bodajże raczej szkoda Twojego czasu. Jednak większa część kursów jest wybitnie znacząca i praktyczna. Z doświadczenia wiem, że takie nowe umiejętności rozszerzają horyzonty i pomagają odnaleźć poprawniejszą pracę bądź też otwierają nas na inne możliwości. Przemyśl to albowiem jeżeli koszt szkolenia nie jest obszerny to może należałoby spróbować i posiadać innowacyjne doświadczenia oraz umiejętności? Osobiście parę razy uczestniczyłem w takich projektach, na przykład wybierając stąd - https://broutsourcing.pl oraz szczerze rekomenduję.

podobne tematy:


Wróć do „Takie tam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości