Czy warto instalować dźwigi towarowe?

Rozmowy na dowolne tematy.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Czy warto instalować dźwigi towarowe?

Postautor: henryk1965 » 28 paź 2016, 13:03

Witam. Mam mały hotelik z restauracją. Ponadto w przylegającym obiektu znajduje się mój własny sklep. Jest to piętrowy obiekt, w następstwie tego znajduje się w nim winda osobowa. Jednakże ze względu na przewożony towar zastanawiam się także nad zamontowaniem dźwigu towarowego. Przenoszenie towaru jest ciężkie, a przewożenie go windą osobową nie spełnia wymagań. Czy są mi, w następstwie tego potrzebne urządzenia takie jak choćby dźwigi towarowe https://fotolusia.pl ? Czy są inne rozstrzygnięcia? Proszę o opinię osoby znające się na tym temacie.

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

Czy warto instalować dźwigi towarowe?

Postautor: krzysiekfila » 28 paź 2016, 13:13

Witam. Zajmuje się instalowaniem dźwigów również osobowych jak i towarowych, więc mogę coś wspomóc. Jeżeli przewozisz każdego dnia towar różnej wielkości i wagi to na pewno warto zainwestować w taki ekwipunek jak dźwig. To naturalnie dzięki temu praca będzie szła szybciej, a także zapewnisz bezpieczeństwo sobie oraz jednostkom trzecim. Przenoszenie towaru windą osobową nie jest zgodne z prawem, wobec tego polecam Tobie zakupienie dźwigu towarowego. Z pewnością jest to o wiele wygodniejsze oraz lepsze rozstrzygnięcie. Pozdrawiam!

podobne tematy:


Wróć do „Takie tam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości