Potrzebuje rzetelnego kominiarza

Rozmowy na dowolne tematy.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Potrzebuje rzetelnego kominiarza

Postautor: mariusznowak » 23 maja 2016, 9:30

Cześć, szukam dobrego i niedrogiego kominiarza w okolicach Olsztyna. Podzwoniłem do paru, lecz ceny mają astronomiczne. Od 200 do 300 złotych za przeczyszczenie przewodu kominowego. Jak spytałem dlaczego taka różnica w cenie to usłyszałem, że wszystko jest zależne od komina. Przecież komin jest zawsze podobny do siebie. Czym może się on różnić?

podobne tematy:

podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:33

Potrzebuje rzetelnego kominiarza

Postautor: podrygalapawel » 23 maja 2016, 9:57

Cześć, nie wiem gdzie się dodzwoniłeś lecz jest to już rozbój w biały dzień. Trzysta zł za udrożnienie komina to jakiś ponury żart. Ile kominiarzowi to zajmie? U mnie jak czyści 2 przewody kominowe i podbija dokumenty dla ubezpieczyciela to zajmuje mu to mniej niż godzinę. Bierze za to sto czterdzieści złotych. Jak nie jesteś w stanie znaleźć odpowiedniego kominiarza to zajrzyj tutaj: https://biozamrazarki.pl/?p=106 - na 100% znajdziesz odpowiedniego specjalistę. Ja często właśnie w taki sposób szukam firm do rozmaitych zleceń przy domu. Jeszcze się nie zwiodłem na fachowcach z tego portalu WWW. Oczywiście zawsze przed wyborem sprawdzę opinię o wybranych wykonawcy.

podobne tematy:


Wróć do „Takie tam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości