Nowoczesne lustra na zamówienie do mieszkania

Rozmowy na dowolne tematy.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Nowoczesne lustra na zamówienie do mieszkania

Postautor: mariusznowak » 23 maja 2016, 10:11

Nie mogę wyobrazić sobie łazienki bez lustra na wymiar. Dużym zainteresowanie cieszą się modele z wbudowanymi diodami LED, które pomimo niedużych gabarytów dają ciekawe efekty! Nowoczesne rozwiązania wykorzystywane są na każdym kroku, a LED określane jest jako technologia przyszłości. Dlaczego w swojej łazience warto założyć lustro na wymiar LED? Urządzając łazienkę musimy zwrócić szczególną uwagę na wiele elementów jej wystroju, takich jak kolorystyka, terakota, czy armatura. Bardzo ważnym elementem każdej łazienki jest lustro na wymiar z takim oświetleniem, byśmy byśmy byli w stanie oglądać perfekcyjne odbicie naszej twarzy. Większość łazienek nie posiada okien, tak więc światło gra tak istotną rolę. Górne oświetlenie nie wystarczy, tak więc najczęściej wybierane są lustra na wymiar, nad którymi umieszczane są kinkiety lub lustra z wbudowanym światłem. Hitem stały się lustra z oświetleniem LED. Te nowoczesne lustra na wymiar są przede wszystkim bardzo oszczędne i odznaczają się długą żywotności. Istotne jest, żeby kupić lustro na wymiar dobrej marki, by światło nie było zbyt słabe, a także raziło domowników w oczy. Lustro na wymiar LED będzie idealne dla kobiet - zdecydowanie ułatwi przygotowanie codziennego makijażu, ponieważ diody oświetlą twarz równomiernie z każdej strony. Wbudowane oświetlenie sprawi, że lustro na wymiar będzie się doskonale wyglądało i zachwycało swoim wyglądem. Lustro na wymiar z efektem głębi 3D to obecnie najbardziej nowoczesne rozwiązanie! Jest ciekawym pomysłem i pasuje zarówno do salonu, sypialni, jak też łazienki, gabinetu czy korytarza. Rewelacyjnie sprawdzi się w nowoczesnych łazienkach. Przed załączeniem oświetlenia lustro na wymiar będzie wydawało się normalnym zwierciadłem. Natomiast po włączeniu diod ukarzą one efekt doskonałej głębi. Poprzez zastosowany efekt 3D, światło nie będzie nas razić w oczy. Lustro 3D zdecydowanie odbiega wyglądem od tradycyjnych zwierciadeł. Dedykując się na taki model mamy zapewniony modny, trójwymiarowy efekt dekoracyjny we wnętrzu własnej łazienki. Dzień dobry, przeprowadzam obecnie remont swoich czterech kątów w bloku. Bardzo spodobały mi się tego rodzaju rozwiązania jak na poniższych fotografiach. Obawiam się tylko, czy nie są to za odważne pomysły do czterech kątów w starym bloku. Jak myślicie czy sprawdzi się tak nowoczesny wystrój, a może wybrać bardziej zachowawcze rozwiązania do własnego mieszkania? Może macie jakieś podobne godne polecenia zdjęcia. Chętnie na nie zerknę.

podobne tematy:

podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:33

Nowoczesne lustra na specjalny wymiar do mieszkania

Postautor: podrygalapawel » 23 maja 2016, 11:16

Cześć, ja jestem zdania iż w swoim domu powinniśmy czuć się komfortowo. Jeśli lubisz takie wykończenia to powinieneś je wybrać. Twój dom to twoje królestwo. Nie warto się zastanawiać czy spodoba się to znajomych. Ty w tych pokojach jesteś codziennie, nie oni. Więc śmiało rób dom w nowoczesnym stylu.

podobne tematy:

henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Nowoczesne lustra na zamówienie do domu

Postautor: henryk1965 » 23 maja 2016, 11:24

Podobnie myślę jak poprzednik. Jeśli mi coś się podoba to tak robię. Nie zależy mi na opinii innych. Ja mam się swobodnie czuć we własnym domu. Oczywiście nie jestem zwolennikiem tandety, ale to co pokazałeś jest bardzo ciekawe i będzie komponowało się do każdego pomieszczenia.

podobne tematy:


Wróć do „Takie tam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości