Czy zakładanie domofonów ma jeszcze sens?

Rozmowy na dowolne tematy.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Czy zakładanie domofonów ma jeszcze sens?

Postautor: mariusznowak » 06 cze 2016, 14:22

Część. Kilka dni temu przeprowadziłem się do domku jednorodzinnego. Jak można się spodziewać wiele rzeczy jest jeszcze do zrobienia. Pozostały siłowniki do bram oraz podobne historie. Zastanawiam się też nad zamontowanie wideodomofonu do furtki. Nie wiem tylko czy jest to jeszcze sensowne w dzisiejszych czasach a, także czy sprawdzi się to na działce z budynkiem mieszkalnym. Proszę o radę w tej materii fachowców jeśli są na tej stronie.

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

Czy zakładanie wideodomofonów ma jeszcze sens?

Postautor: krzysiekfila » 06 cze 2016, 14:50

Dzień dobry. Nie mam pojęcia skąd wzięła się myśl, iż wideodomofon nie nadaje się do domu jednorodzinnego. Jest wręcz to doskonałe rozwiązanie, które umożliwia bez wychodzenia z mieszkania na sprawdzenie, kto do nas przyszedł. Zbiór najważniejszych danych przeczytasz na tej stronie: https://ventana-okna-drzwi.pl - obecnie jest dużo rozwiązań, które dają możliwość na dopasowanie systemu do twych wymagań. Obecnie dostępne są wideodomofony bezprzewodowe, które umożliwiają zamontowanie wideodomofonu w sytuacji, kiedy poprzedni wykonawcy zapomnieli poprowadzić kabli pod instalację. Występują również domofony, które przekazują obraz doskonale w nocy. Można wideodomofon połączyć z systemem alarmowym a, także pozostałą automatyką w budynku. Wszystko związane jest z twoimi możliwościami finansowymi.

podobne tematy:


Wróć do „Takie tam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości