Co jest przyczyną, że moja strona ciągle spada w wynikach?

Rozmowy na dowolne tematy.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Co jest przyczyną, że moja strona ciągle spada w wynikach?

Postautor: henryk1965 » 05 lip 2016, 13:46

Cześć. Posiadam spory problem z moją stroną WWW. Od dłuższego okresu systematycznie obniża się w rezultatach wyszukiwań na frazę stomatolog Radom. Moja strona istnieje nieprzerwanie od ponad dekady w Internecie. Oczywiście raz na kilka lat jest modernizowana i uzupełniana o nowe treści. Jaki czas temu na słowo kluczowe stomatolog Radom była na samej górze wyników. Teraz jest coraz niżej. Jak tak dalej pójdzie to za kilka miesięcy będzie poza pierwszą pięćdziesiątką wyników. Co mogę uczynić aby odwrócić tendencję spadkową. Nie będę ukrywał, że wraz z gorszymi pozycjami, kurczy się również liczba klientów w gabinecie.

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Dlaczego moja strona systematycznie spada w rezultatach wyszukiwarki?

Postautor: adriansola » 05 lip 2016, 14:02

Witaj. Odpowiedź na twoje pytanie jest bardzo prosta. Nie pozycjonujesz strony internetowej w wyszukiwarce. Kiedyś samoczynnie domena była na górze wyników wyszukiwarki. Też posiadałeś do niej jakieś odnośniki. Były one leciwe i przekazywały znaczną moc domenie. Stąd wysokie pozycje. Na dzień dzisiejszy większość z nich straciłeś - stąd te spadki. Inne gabinety stomatologiczne pozyskują odnośniki do swoich domen i poprze to pną się do góry. Ich działania skutkują, że ty spadasz w rezultatach wyszukiwań. Musisz jak najprędzej zacząć proces pozycjonowania swojej strony. Zleć to jakieś agencji SEO. Po czterech miesiącach powinieneś być z powrotem na górze wyników wyszukiwarki. Możesz też próbować samemu promować swoją domenę ze stroną, lecz tu trzeba posiadać sporo wolnego czasu i pojęcie co zrobić aby pozycje rosły. Obecnie można łatwo zaszkodzić swojej domenie przez niewłaściwe działania.

podobne tematy:


Wróć do „Takie tam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości