Tkaniny dzieciece sklep internetowy

Rozmowy na dowolne tematy.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Tkaniny dzieciece sklep internetowy

Postautor: mariusznowak » 27 lis 2017, 14:45

Czy sklep, który oferuje tkani dla dzieci to dobry pomysł na biznes?

Właśnie ten wpis ma wykazać, iż każdy interes odpowiednio przemyślany może przynieść dochód jego inwestorom. Po pierwsze należy podkreślić fakt, iż sklep internetowy winien być uzupełnieniem sklepu stacjonarnego, który oferuje podobny towar. W opisywanym przez nas przypadku są to tkaniny dziecięce. Tak, więc odradzam budowanie biznesu jedynie o handel w Internecie. Sporo ludzi zada pytanie, czemu mam taką opinię na ten temat?

Będę starał się to wyjaśnić na przykładzie sklepu internetowego z tkaninami dziecięcymi. Po pierwsze trzeba uwzględnić miesięczne koszty prowadzenia takiego sklepu z tkaninami dziecięcymi. Podstawą jest składka ZUS. O ile w pierwszych 2 latach właściciel może opłacać obniżoną składkę ZUS, o tyle nie jest to aż tak ważna pozycja w bilansie zysków i strat. Inaczej już to prezentuje się po okresie 2 lat od założenia firmy. Podstawowa danina dla ZUS to rząd 1100 zł za miesiąc.

Następny koszt przy tylko samym sklepie internetowym z tkaninami dziecięcymi to jego promocja w przeglądarce internetowej. Umyślnie już pominąłem budowę samego sklepu internetowego - jest to jednorazowy wydatek i jesteśmy wstanie go pominąć w miesięcznym bilansie kosztów. Wracający do reklamy strony w Internecie. Powinno się określić frazy do pozycjonowania. Przykładowo dla tkaniny dziecięce sklep opłata za miesiąc to rząd od 150 do 250 zł. Tego typu haseł powinniśmy wybrać kilkanaście. Łatwo policzyć, iż za ten sposób promocji sklepu internetowego wydamy około 2 tysięcy zł miesięcznie. Do tego należy doliczyć pozostałe koszty związane z promocją. Należą do nich również marketing na forach, itp. Rezultat pozycjonowania sklepu na frazę: sklep z tkaninami dziecięcymi nie będzie z dnia na dzień. A, więc w pierwszej fazie trzeba pomyśleć o innym kanale sprzedaży naszych tkanin dziecięcych. Pomocne jest Allegro lub podobne serwisy aukcyjne. Mimo to wystawienie oferty związane jest kolejnymi opłatami i to nie małymi. Koszt za wystawienie jednego towaru oscyluje w graniach od 1 zł do kilkunastu zł. Wszystko zależy od wykupionych opcji promocji. Więc każdy sam może sobie to podsumować i odpowiedzieć na pytanie czy ma to sens.

Wróć do „Takie tam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość