Która winda będzie najlepiej sprawdzała się w niedużej firmie?

Rozmowy na dowolne tematy.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Która winda będzie najlepiej sprawdzała się w niedużej firmie?

Postautor: henryk1965 » 29 wrz 2016, 11:38

Dzień dobry. Jestem w trakcie rozbudowy mojej firmy produkcyjnej. Nasza produkcja mieści się w budynku , który składa się z dwóch kondygnacji i znacznym ułatwienie było by zamontowanie jakieś windy towarowej, która by transportowała towary między kondygnacjami. Zajmujemy się wytwarzaniem odzieży skórzanej. Więc wielkość platformy towarowej nie musi być jakaś duża. Zależy mi na tym, żeby zmieściła się w niej paleta i jeden człowiek. Udźwig takiego dźwigu hydraulicznego też chyba nie musi być za duży. Dlatego zastanawiam się nad jakimś mniejszym rozwiązaniem, które można było by wpasować wewnątrz budynku. Co wy o tym myślicie?

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

Która winda będzie odpowiednia do małej firmy?

Postautor: krzysiekfila » 29 wrz 2016, 11:51

Cześć. Jak zastanawiasz się nad jakimś konkretnym modelu widny to trzeba było napisać. Markowe platformy towarowe wyszukasz w ofercie tej firmy: https://art-webinfo.pl/2022/07/14/fizjoterapia-czy-warto-podejmowac-sie-uslug-zas-jaki-szpital-najtrafniej-dobrac . Z tego co zdążyłem się zorientować po tym co napisałeś potrzebujesz windy towarowej o stosunkowo niewielkim udźwigu. Tak, więc możesz zaryzykować niestandardowe rozwiązanie, które można osadzić zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku firmy. Natomiast zastanawiam się czy nie korzystniejszym rozwiązaniem będzie zamontowanie czegoś większego, tak z myślą o przyszłości. Jak będzie niezbędny mocniejszy udźwig dźwigu hydraulicznego to będzie później problem. Może od razu założyć platformę towarową o dużym udźwigu?

podobne tematy:


Wróć do „Takie tam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości